26. 11. 2013  |  Základy pro dopravce

Akademie dopravního vzdělání DEKRA

Akademie dopravního vzdělávání Vám nabízí široké spektrum vzdělávacích programů pro řidiče v podobě seminářů, školení, kurzů a dalších služeb, které již delší dobu nejsou zaměřeny jen na přepravu nebezpečných věcí. Novinkami pro rok 2012 jsou autoškola a škola smyku.

DEKRA Automobil, a.s.

Vzděláváním řidičů přepravujících nebezpečné věci se zabýváme od roku 1988, kdy jsme jako první organizace v ČR nabídli tuto činnost našim zákazníkům. Naši certifikovaní lektoři tvoří největší specializovaný tým, zabývající se problematikou přepravy nebezpečných věcí. Těší nás, že řady řidičů, kteří absolvovali naše školení, neustále rostou a že jsme schopni Vám dnes nabídnout školení, která přesně vyhovují Vašim požadavkům a pracovním nárokům.

Od roku 2000 se věnujeme vzdělávacím činnostem v oblasti mezinárodní i vnitrostátní silniční dopravy, kdy našim zákazníkům nabízíme: Profesní školení řidičů, Analýzu chování řidiče v provozu, Defenzivní a Hospodárné jízdy, Pracovní režim osádek v silniční dopravě, Ranžírování, Zajištění nákladu s certifikací, Školení bezpečnosti a únavy, Stres management a referentské školení.

Kromě vzdělávacích aktivit nabízíme řadu dalších služeb jako je: Zajištění služby externího bezpečnostního poradce, Homologace vozidel ADR, Prodej publikací a softwarů, poradenství v odborných činnostech a mnohé další.

Věříme, že si z nabízených služeb vyberete a budete s nimi spokojeni minimálně tak jako doposud. 

 

Aktuální přehled činností Akademie dopravního vzdělávání volně ke stažení 

http://www.dekra-automobil.cz/akademie/pdf/prehled_cinnosti_adv_2014.pdf

 

Web: http://www.dekra-automobil.cz/

 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz