Výrobní firma

Nikdy nebylo jednodušší najít dopravce, jak nyní.

Díky specializaci, profesionalitě a dlouholeté praxi Vám Centrum přeprav přináší to nejjednodušší řešení pro každého, kdo dopravce hledá.

Zdarma získejte dokonalý přehled o cenách a čas pro Váš business.

Vybrat si můžete hned z několika variant, jak dopravce oslovit a najít toho správného.

1. Poptávky

poptávky na www.centrum-preprav.cz zadávají firmy, které hledají dopravce na jednorázovou přepravu svého zboží. Poptávka přepravy se zadává do jednoduchého poptávkového formuláře, do kterého zadáváte místo nakládky/vykládky, datum nakládky/vykládky a stručný popis nákladu. Zadání takové nabídky na přepravu netrvá déle jak 5 minut. Vámi zadanou poptávku zkontrolujeme a rozešleme registrovaným dopravcům. Výsledkem budou nabídky mnoha firem, ze kterých si vyberete pro Vás tu nejvhodnější.

2. Express poptávky

expresní poptávka se zadává telefonicky. Uvědomujeme si, že včasné doručení zboží je pro Vás důležité a pokud zjistíte, že dopravce na nakládku nestihne dorazit, je nutné zajistit včas náhradního. Díky Express poptávkám můžete takový problém téměř okamžitě vyřešit. Vaši urgentní poptávku můžeme do pár minut rozeslat dispečerům přímo na mobilní telefon formou SMS.

3. Výběrová řízení

výběrové řízení (tendr) zadáte, pokud s dopravcem chcete navázat dlouhodobější nebo i smluvní vztah na dovoz, převoz nebo odvoz Vašeho zboží. Oslovíte takto tisíce dopravců, kterým Vaše nabídka přijde na e-mail. Výsledkem výběrového řízení je reakce firem, ze kterých si vyberete pro Vás tu nejvýhodnější.

4. Katalog dopravců

Ve specializovaném katalogu dopravních firem jednoduše najdete to, co hledáte. Interaktivní katalog má mnoho funkcí a Vy si díky nim najdete dopravce, podle svých představ. Stačí zadat parametry Vašeho nákladu a v seznamu se zobrazí pouze dopravci disponující vozidlem splňující Vaše požadavky.


Zadat nabídku mohou firmy registrované i bez registrace. Registrace je zcela ZDARMA a šetří Váš čas při opakovaném zadávání nabídek.

Proč je dobré se registrovat?

Při zadávání nabídek se kontaktní údaje vyplňují automaticky.

Nabídky od registrovaných uživatelů řeší naši operátoři přednostně a proces schvalování je rychlejší.

Umístění firmy v našem specializovaném katalogu pozitivně ovlivňuje umístění Vaší firmy v internetových vyhledávačích.

Zaregistrovat se můžete zde.

Centrum přeprav využívají zejména firmy, které:

  • požadují oslovit maximální počet dopravců
  • využívají nejmodernější technologie
  • chtějí snížit své náklady
  • chtějí ušetřit čas
  • mají moderní myšlení
  • požadují profesionální přístup
  • chtějí být vždy krok před konkurencí

Zařaďte se i Vy do zástupu spokojených zákazníků. Využijte zdarma poskytovaných služeb a zadejte si poptávku na www.centrum-preprav.cz.


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz