13. 11. 2013  |  Nákladní auta

DAF

DAF Trucks N.V. je dceřiná společnost ve stoprocentním vlastnictví severoamerické obchodní společnosti PACCAR Inc. Hlavní činnosti společnosti DAF Trucks jsou zaměřeny na vývoj, výrobu, marketing a prodej středních a těžkých užitkových vozidel.

Další hlavní činnost je zaměřena na marketing a prodej lehkých nákladních vozidel vyrobených společností Leyland Trucks Ltd. ve Velké Británii. Toto je rovněž dceřiná společnost ve stoprocentním vlastnictví společnosti PACCAR Inc. Všechny výrobky společností DAF a Leyland mají zajištěnou kompletní nabídku služeb. Společnost DAF Trucks také vyrábí součásti pro třetí strany od sestav náprav až po kompletní motory pro autobusy, dálkové autobusy a speciální vozidla.

Společnost DAF pracuje na principu „Výroba na zakázku“. Znamená to, že všechna vozidla jsou vyrobena dle individuálních přání zákazníků, ale výroba začíná pouze po obdržení objednávky od zákazníka. Toto je velmi důležité, protože společnost DAF vyrábí desítky tisíc různých provedení vozidel, která jsou vyráběna tak, aby vyhovovala jednotlivým specifikacím každého zákazníka a požadavkům na přepravu.

Zákazník je pro společnost DAF nejvyšší prioritou. Nízké náklady na kilometr, vysoká kvalita, pohodlí řidiče, nízká spotřeba paliva, minimální vliv na okolní prostředí a vysoká přepravní účinnost charakterizují všechny výrobky společnosti DAF.

Společnost DAF Trucks má výrobní zařízení v Eindhovenu v Nizozemsku a ve Westerlo v Belgii. Díky vysoké úrovni efektivity a špičkovým výrobním postupům a produktům si společnost získala silnou pozici na vysoce konkurenčním evropském trhu.Příbuzné články:
13.11.2013   Nákladní automobil
13.11.2013   Iveco
13.11.2013   Man
13.11.2013   Mercedes
13.11.2013   Ranault
13.11.2013   Scania


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz