25. 11. 2013  |  Tankovací karty

CCS

Česká společnost pro platební karty s.r.o.

Profil společnosti CCS

 

Společnost CCS Česká společnost pro platební karty s. r. o. je největším poskytovatelem tankovacích karet a služeb monitoringu firemních vozidel v České republice i ve střední Evropě.

 

Jádrem služeb CCS je vydávání a správa firemních palivových karet, díky kterým mohou klienti pohodlně platit za tankování benzínu, nafty a LPG do služebních vozidel a mít přitom dokonalý přehled o všech transakcích a provozních nákladech firemní flotily při minimální administrativní náročnosti.

 

V České a Slovenské republice disponuje CCS nejrozsáhlejší akceptační sítí pokrývající více než 4 800 prodejních míst.

 

Akceptační síť CCS zahrnuje:

čerpací stanice

LPG stanice

autoopravny

pneuservisy

myčky

prodejny náhradních dílů

hotely

restaurace

a další akceptační místa.

Společnost CCS také nabízí co-brandové palivové karty UTA/CCS a dále servisní karty Mercedes a Omniplus, které akceptuje více než 37 000 prodejních míst ve 38 zemích v celé Evropě.

 

Druhou klíčovou službou CCS je poskytování monitoringu vozidel CCS Carnet s řadou služeb pro základní účely (elektronická kniha jízd, rozlišení jízd na soukromé a služební) i pro profesionální použití (měření spotřeby paliva, čtení interních sběrnic, monitoring nástaveb a periferií). Monitorovací služby poskytované jak pod vlastní značkou, tak pod značkami významných partnerů zejména z řad leasingových společností, jsou provozovány napříč regionem se zaměřením na východní Evropu (včetně Ruska).

 

Web: http://www.ccs.cz/Příbuzné články:
26.11.2013   Shell
26.11.2013   RFC
26.11.2013   Eni
25.11.2013   Eurowag
25.11.2013   Road Account
25.11.2013   OMV


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz