Je nám líto. U výběrového řízení již skončila doba pro podávání nabídek.
Proč nevidím celé výběrové řízení?
Výběrová řízení jsou určena pro uživatele služby Centrum Přeprav. Nabízíme 2 možnosti, jak se stát uživatelem a získat tak přístup ke kompletním informacím výběrových řízení.
Premium účet
Neomezený přístup k více než 500 výběrovým řízením ročně. Možnost získat Premium účet na 6 nebo 12 měsíců.
Kredity
Nevyužijete-li takové množství výběrových řízení, nabízíme možnsot jednorázových zpřístupnění výběrových řízení pomocí kreditů.
Je nám líto, na Vašem kontě není dostatek kreditů k odemčení výběrového řízení. Je dostupných 0. Potřebný počet kreditů je 5


Číslo výběrového řízení: 2215


Poptáváváme dopravu cca 350 kg keramických desek, trasa Praha - Monaco - Praha

Poptáváváme dopravu cca 350 kg keramických desek 60x120 cm (deska cca 45 kg), baleno na paletě, trasa Praha - Monaco - Praha. Z Prahy do Monaka nové, z Monaka do Prahy poškozené.
Vykládka a zpětná nakládka zboží proběhne RUČNĚ a to zaměstnanci firmy, která dodávku na místo uskuteční, což dopravce při objednání písemně odsouhlasí. Dopouručuje 2 zaměstnance, na místě jim NIKDO nepomůže.
Adresa nakládky a zpětné vykládky Praha: Skladový areál SČMVD sklad firmy DORINT (vjezd z ulice Cirkusová) Ve Žlíbku 2196 Praha 9 – Horní Počernice
Adresa vykládky a zpětné nakládky Monaco: 06190 ROQUEBRUNE CAP MARTIN, 3272, Promenade de la 1 ere DFL
UPOZORNĚNÍ ! - místo vykládky/stavba je vzdálena od této asfaltové silnice cca 100 m po prašné kamenité cestě ( viz. foto ) je to paralelní cesta s ulicí CHEMIN DE CAVA. - příjezdová asfaltová silnice NENÍ určena pro velkou kamionovou dopravu a při vykládce a manipulaci u silnice musí mít vaši pracovníci reflexní vesty!


Lhůta pro podávání nabídek:30. 11. 2016
Doba trvání kontraktu:28.11. - 30.11.2016
Bližší informace na:skryto
Nabídky volat/zasílíat na:skryto


Firma

Kontaktní pdaje jsou skryty

Přihlašte se prosím do svého účtu.


Jak získat účet:

Začněte registrací, čímž získáte účet ZDARMA. Premium účet je poté možné objednat po kliknutí na odkaz Aktivovat v uživatelském rozhraní (po přihlášení v sekci Objednat).


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz