15. 11. 2013  |  Pracovní místa

Pracovní portál pro dopravu a logistiku

Poslání našeho portálu je jednoduché i složité zároveň. Chceme, aby se na něm setkávali a nalézali lidé. Na jedné straně ti, kteří jsou pod hlavičkami firem odpovědní za výběr nových zaměstnanců a na druhé straně ti, kteří z různých důvodů hledají práci.

 

Provozovatel

Provozovatelem portálu www.pracenainzerat.cz je GeConnection, s.r.o., se sídlem 271 01 Ruda č.p. 22, identifikační číslo 29127637. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložce č. 202015.

Obchodní firma společnosti je odvozena od anglických slov Generational Connection, ve volném překladu vyjadřujících „spojení generací“. Často se totiž v naší společnosti setkáváme s tím, že některé skupiny lidí v aktivním věku jsou na pracovním trhu ohroženy diskriminací. A protože nechceme tento problém přehlížet, stal se jedním z námětů pro aktivity naší společnosti a jako takový si našel svoje místo i v jejím názvu.

Jsme totiž přesvědčeni, že absolventi škol nebo například lidé starší padesáti let, mohou být pro zaměstnavatele minimálně stejně přínosní jako ti, kterým převažující společenské mínění vtisklo punc ideálních zaměstnanců. Vede nás k tomu zejména skutečnost, že „spojení generací“, spolupráce zaměstnanců všech věkových kategorií, přináší řadu předností, ze kterých může profitovat každý podnikatelský subjekt.

Poslání portálu

Poslání našeho portálu je jednoduché i složité zároveň. Chceme, aby se na něm setkávali a nalézali lidé. Na jedné straně ti, kteří jsou pod hlavičkami firem odpovědní za výběr nových zaměstnanců a na druhé straně ti, kteří z různých důvodů hledají práci.

Ať už jste z jedné, či druhé strany, jako hostitelé máme zájem, abyste se u nás cítili příjemně. Budeme rádi, pokud si oblíbíte přívětivé uživatelské prostředí našeho portálu, každodenní péči o vaše potřeby a výhodnost našich služeb. Přesvědčíme Vás, že si zákazníků vážíme a proto jsme připraveni Vám nad rámec naší základní služby poskytnout i něco navíc.

Ano, náš portál je místem setkávání a nalézání. Naším cílem je poskytnout každému uživateli co nejširší možnosti a příležitosti k tomu, aby zde našel svůj protějšek, aby seznámení na našem portálu vyústilo v kvalitní a oboustranně výhodný pracovněprávní vztah. Tak, abychom naplnili podstatu našeho motta „Nehledejte, jděte na jisto!“

Naše vize

Chceme být vzorní hostitelé, pro které bude největší odměnou, když se klienti na našem portálu budou setkávat rádi. Když si oblíbí přívětivé uživatelské prostředí, výhodnost našich služeb a neustálé zvyšování jejich kvality. Budeme rádi, když se k nám budou klienti vracet, když náš vztah povýšíme na dlouhodobé obchodní partnerství v tom nejlepším slova smyslu.

A to nás zavazuje, abychom byli vzornými hostiteli nejenom dnes, ale také v blízké i vzdálené budoucnosti.

Naše hodnoty

Naší nejvyšší hodnotou je korektní a důvěryhodný vztah s obchodním partnerem, založený na individuálním přístupu, naší spolehlivosti a kvalitě poskytovaných služeb. Úspěch našeho zákazníka je i našim úspěchem.

Jsme si vědomi, že zdrojem firemní prosperity jsou naši lidé a proto nechceme, aby byli pouhými zaměstnanci. Samozřejmě. Vyžadujeme profesionalitu, v níž se snoubí vysoká odbornost s odpovědností a loajalita k firmě s úctou k zákazníkovi. Z pohledu firmy to však budou vždy kolegové, partneři a především lidé, kteří s firmou spojili svůj život. I to je naší hodnotou.

V neposlední řadě budujeme naší firmu v duchu společenské odpovědnosti. Jsme přesvědčeni, že její součásti neoddělitelně k podnikání patří a jsou základem ohleduplnosti, kvalitních mezilidských vztahů a úcty k budoucnosti.

 

Zdroj: http://www.pracenainzerat.cz/Příbuzné články:


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz