06. 01. 2014  |  GPS Sledování nákladu

AutoGPS

Komplexní on-line přehled o Vašem vozovém parku – systém evidence a zpracování všech dat souvisejících s provozem vozidel. Tedy nejen zjištění aktuální polohy vozidla na mapě, ale i evidenci jízd, nákladů na jízdy (nejen pohonné hmoty ale i další náklady), sledování termínů technických kontrol a garančních prohlídek a celou řadu statistických údajů, souvisejících s provozem vozidel. Pro sledování aktuální polohy jsou k dispozici mapy celého světa.

  • Automatické zpracování přehledné knihy jízd každého zapojeného vozidla bez nutnosti vedení papírové evidence, s možností výstupů pro další zpracování (export do jiných aplikací, tisk) a tedy bez zatěžování řidičů administrativou a vyloučení možných chyb při zadávání údajů. Samozřejmostí je možnost importu dat z platebních karet čerpacích stanic (CCS, ÖMV, Papoil, Benzina, Slovnaft, Shell,…).
  • On-line zobrazení polohy vozidla, nebo i všech vozidel skupiny, na mapovém podkladu umožní udržet přehled o pohybu vozidla.
  • Schopnost systému identifikovat řidiče před každou jízdou, nabízí možnost sledovat jejich vytížení, dodržování maximální povolené rychlosti, povinných přestávek a vytvoření cestovního příkazu.
  • Zaslání upozornění při odbočení vozidla mimo stanovenou trasu, stejně tak i příjezd/odjezd do/z určené oblasti.
  • Sledování odpracovaných motohodin i v případě, kdy se vozidlo nepohybuje a má zapnutý motor.
  • Možnost sledování stavu paliva v nádrži speciální sondou dovoluje zvýšení přesnosti sledování spotřeby a odhalení případné manipulace s množstvím paliva.
  • Zvýšení zabezpečení vozidla, kdy v případě jeho odcizení je možné na mapě velmi rychle určit jeho polohu, případně odposlouchat hovory ve vozidle a v neposlední řadě aktivovat imobilizér vozidla. Indikace stavu čidla připojeného na vstup jednotky umožní sledování např. otevření dveří i při vypnutém motoru.
  • Statistiky nákladů na provoz vozidla umožňující snadnější vyhodnocení průměrné spotřeby vozidla, počtu najetých kilometrů a celkové amortizace vozidla.

Web: http://www.auto-gps.eu/Příbuzné články:
06.01.2014   Satelitní sledování
25.11.2013   LEVEL SYSTEMS
25.11.2013   Webdispečink
25.11.2013   Hutermann
22.11.2013   autoawacs
22.11.2013   WebEye


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz