14. 11. 2013  |  Náhradní díly

Adip

Popis a kontakt na firmu Adip

Našim zákazníkům přinášíme ty nejkvalitnější náhradní díly na nákladní vozidla, vleky, návěsy a autobusy. Můžeme se pyšnit rozsáhlým a specifickým sortimentem, který Vám přinášíme prostřednictvím 15-ti poboček v České republice 9-ti na Slovensku již bezmála 22 let.

Z pohodlí Vašeho domova můžete také využít náš e-shop a nakupovat vše on-line. Můžeme Vám nabídnout náhradní díly a doplňkový sortiment od mnoha světoznámých dodavatelů. A abychom splnili všechna Vaše přání, neustále na tomto sortimentu pracujeme, rozšiřujeme jej a hledáme novinky v oblasti univerzálního sortimentu, autokosmetiky, provozních kapalin aj.

Za zmínku na našem webu také stojí sekce prodejních akcí, kde naleznete právě probíhající a pakliže se zaregistrujete k odběru našeho newsletteru, viz výše, pouze zadáním Vaší e-mailové adresy, obdržíte každou takovou akci přímo do Vaší schránky a nic Vám již neunikne!

Máte-li zájem o nákup veškerého námi nabízeného sortimentu náhradních díků a příslušenství na svůj vozový park, staňte se i Vy našimi obchodními partnery a kontaktujte telefonicky nebo osobně naši pobočku, která je Vám nejblíže.

Rádi se Vám budeme věnovat a určitě najdeme společnou cestu k oboustranně prospěšné formě spolupráce.

http://www.adip.cz/Příbuzné články:
14.11.2013   Poukar
14.11.2013   TruckParts
14.11.2013   EMT
14.11.2013   Auto XXL
14.11.2013   Autocarro
14.11.2013   Elit


 
 

 


Centrum přeprav - poptávkový systémCentrum přeprav
Specializovaný poptávkový systém

www.centrum-preprav.cz